Strona 1 z 1

Jak utworzyć swój wątek i pisać na forum?

Nieprzeczytany post: 18 paź 2010, 11:59
autor: wlobo135
Aby pisać na Forum musisz być zarejestrowanym Użytkownikiem.
Każda nowa historia powinna być opisana we "własnym" wątku, założonym przez Ciebie w temacie "Nasze historie". Załóż swój wątek, opisz w nim historię/swój problem i w tym wątku kontynuuj dodawanie kolejnych informacji.
Wypowiedzi/pytania natury ogólnej mogą być oczywiście umieszczone w temacie "Mam pytanie" lub "Gdzie się leczyć"Jak mogę utworzyć nowy wątek na forum?

Aby pisać na Forum musisz być zarejestrowanym Użytkownikiem. Następnie musisz się zalogować.
Będąc zalogowanym, kliknij na "Forum" w górnym niebieskim pasku po lewej, następnie kliknij na nazwę wybranego tematu (np." Nasze historie, Mam pytanie, Gdzie się leczyć" ). W danym temacie zobaczysz listę utworzonych już wątków. Aby napisać własny wątek, kliknij na "Nowy temat", na górze lub na dole strony po prawej. Pamiętaj po zakończeniu pisania kliknąć na Wyślij za dole.Jak mogę odpowiedzieć w czyimś temacie?

Aby odpowiadać w tematach istniejących na Forum musisz być zarejestrowanym i zalogowanym Użytkownikiem.
Następnie w widoku danego tematu, pod treścią napisanych w nim postów (tj. poszczególnych wypowiedzi) kliknij na Odpowiedz
lub skorzystaj z okienka szybkiej odpowiedzi.
Pamiętaj, że na jednej stronie danego tematu mieści się maksymalnie 30 postów! Jeśli więc w danym temacie napisano ich więcej - temat ten ma więcej stron niż jedną.
Okienko szybkiej odpowiedzi dostępne jest wyłącznie na ostatniej stronie danego tematu.Jak stworzyć cytat jak ten poniżej:

Aby zrobić krótki cytat bez podania autora (taki jak w tej ramce) trzeba kliknąć na znaczek Cytuj (poziome linie w cudzysłowach znajdujące się jako piąty od lewej, w drugiej linijce opcji pisania, nad ramką w której piszesz) i wkleić między słowa [ quote] i [ /quote]wcześniej skopiowany tekst.
Można też wcześniej skopiować tekst, wkleić w swoim poście, podświetlić i kliknąć na znaczek Cytuj.

wlobo135 pisze:Jeśli chcesz dodać nazwisko osoby piszącej to dodajesz je w quote:[ quote="wlobo135"]

Aby zacytować cały post kliknij na Cytuj znajdujący się w prawym górnym rogu cytowanego postu. Możesz z niego usunąć niepotrzebne fragmenty tekstu.