64l. PSA 12.6ng/ml Bx3+4 RARP Gl4+4 pT3aN0cM0R0 RT3D

Moderowane przez: rakar, wlobo135

Re: 64l. PSA 12.6ng/ml Bx3+4 RARP Gl4+4 pT3aN0cM0R0 RT3D

Nieprzeczytany postautor: poul_ » 05 lut 2018, 21:40

BTW, Marku, czy nie miales wyslac mi swojego PSMA PETu z Warszawy zebym mogl zobaczyc jak przeprowadzone zostalo to badanie, czy w przeciwienstwie do innego osrodka sa wszystkie niezbedne sekwencje? :) Wiem jaki jest wynik Twojego badania, ale interesuje mnie jak zostalo wykonane, czy obrazy uprawniaja do wydania tego wyniku...
pozdrawiam
Paweł Salwa
http://urologiadavinci.pl
Paweł Salwa
Ordynator (Oberarzt) Kliniki Urologii w Gronau, Niemcy (Prostata Zentrum Nordwest, European Robotic Institut), certyfikowany operator da Vinci, kierownik działu obrazowania urologicznego (mp MRI Prostate) oraz biopsji fuzyjnej.
laureat nagród oraz autor licznych prac z zakresu urologii robotowej prezentowanych podczas europejskich i niemieckich kongresów robotyki urologicznej (EAU 2016, ERUS 2013, 2014, 2015, DRUS 2013).
Współautor Publikacji naukowych z zakresu onkologii w American Journal of Pathology, BMC Cancer, Cancer Research i Frontiers in Bioscience - dostepnę na Pubmed.
Wielokrotny laureat medalu Państwowej Akademii Nauk (PAN), stypendiów Ministra Zdrowia, Prezesa Rady Ministrów oraz licznych staży i kursów zagranicznych.
poul_

Blog: Wyświetl blog (0)

Poprzednia

Wróć do Leczenie przy pomocy instrumentu Da Vinci