RARP - Szpital na Klinach?

RARP Szpital na Klinach

Nieprzeczytany postautor: Nika525 » 19 wrz 2020, 21:40

Witam,
Mój tato ma raka prostaty, jesteśmy w trakcie diagnostyki rozszerzonej, ale lekarz powiedział, że raczej mamy się nastawiać na operację, polecono nam dr Wisza z Krakowa (szpital na klinach), czy ktoś ma doświadczenie odnośnie tego ośrodka i operatora? Bardzo proszę o info.
Nika525
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 21:30
Blog: Wyświetl blog (0)

Re: RARP - Szpital na Klinach?

Nieprzeczytany postautor: zosia bluszcz » 20 wrz 2020, 02:37

Nika525,

Po pierwsze, nie zapoznałaś się z regulaminem forum.
Po drugie, zupełnie alogicznie, zamieściłaś swój post z pytaniem o lekarza z Krakowa w wątku osoby, która pytała o lekarza z Poznania.
Po trzecie, założyłam Ci wątek, do którego przeniosłam Twój post.
Po czwarte, nasze forum pełni również rolę edukacyjną a zatem bylibyśmy wdzięczni gdybyś mogła szczególowo opisać przebieg dotychczasowej diagnostyki wklejając jako załączniki kopie dokumentów będących w Twoim posiadaniu - opisy badań obrazowych, opis histopatologii pobiopsyjnej, wyniki kolejnych badań PSA, etc. Podaj również wiek pacjenta oraz napisz czy cierpi na współistniejące choroby przewlekłe i czy bierze w związku z nimi jakieś leki (jakie?).
Dostarczone informacje pozwolą nam zrozumieć dlaczego lekarz zaleca pacjentowi poddanie się radykalnej prostatektomii a nie, na przykład, EBRT.

A jeśli chodzi o operatora, o którego pytasz, odpowiedź brzmi - nie, na forum nie ma nikogo po RARP przeprowadzonej przez tego specjalistę.

pzdr
zosia
Obrazek
zosia bluszcz
Złoty Gladiator
Złoty Gladiator
 
Posty: 9437
Rejestracja: 13 cze 2009, 02:06
Blog: Wyświetl blog (0)


Wróć do Gdzie się leczyć? * Where to undergo treatment?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

logo zenbox