Wyjaśnienie

Wyjaśnienie

Nieprzeczytany postautor: szef admin » 03 kwie 2019, 22:19

Szanowni - nawaliłem, chciałem dobrze, a wyszło nie tak, jak chciałem.
Nawet informatyk miał problem z utworzeniem tematu, który powstał nad nami.

A propos, niedługo będzie wersja na telefon, informatyk pracuje nad tym.

Ale, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Posty z tematu "Mam pytanie?* I have question?" przy majstrowaniu, z niewyjaśnionych przyczyn,
zostały przeniesione do drugiego tematu "Nasze historie * Our Stories".
Może dobrze wyszło, mamy je w jednym miejscu, dotąd były w rozbiciu.

Zwracam się z prośbą do Was z pytaniem, czy wszystkie tam zostały przeniesione? Jeżeli nie, trzeba będzie odtwarzać z kopii zapasowej z 0:00 godziny, bo są tworzone co 6 godzin. Wówczas zamknęlibyśmy Forum na 6 godz. i przywrócili dawną treść, ale nie jestem pewny, czy całą.

Za utrudnienia niezmiernie przepraszam. Mea culpa.
Awatar użytkownika
szef admin
 
Posty: 846
Rejestracja: 13 mar 2008, 14:50
Lokalizacja: Olsztyn
Blog: Wyświetl blog (0)

Zmiana wyglądu, uładu funkcjonalnego witryny

Nieprzeczytany postautor: szef admin » 24 kwie 2019, 23:05

Szanowni

Jak wiecie od pewnego czasu zasypywano administrację Forum prośbami o dostosowanie układu Forum do wymogów, jakie teraz mają coraz większe zastosowanie. Chodzi o wygodne użytkowanie naszej witryny na telefonach komórkowych.

Zawsze popierałem i będę popierał ułatwianie korzystaniu z naszej witryny https://rak-prostaty.pl

Współpracujący z nami informatyk podjął się ustawienia witryny pod kątem korzystania na telefonach. Wychodzi na to, że nie do końca zrozumieliśmy się. Jest, jak jest. Niby ok, ale nie do końca. Rozumiałem to tak, poprz. komputerowy układ nie ulegnie zmianie. Co najwyższej zostanie wydłużona lista najnowszych postów, zgłoszonych przez Leonardo. Jeszcze dziś informatyk to zrobił, jest chyba 30, było 10.

Powoli informatyk będzie modyfikował układ portalu na telefon, a może i na kompa. To zależy również od Was. Dlatego proszę swoje uwagi, ba marzenia, opisywać w wątku 'Pogaduchy', który specjalnie w tym celu założyłem.

Póki co, proszę wyszukiwarce wpisywać link https://rak-prostaty.pl/ i rozpoczynać od tego układu, jaki się pokaże.

Koleżanki i koledzy, to przejściowe utrudnienia, za które bardzo przepraszam, ale wszystko co dobre rodzi się w bólach, czego przykładem jest nasze Forum. Ileż to zakrętów pokonywaliśmy? Cierpliwości.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
szef admin
 
Posty: 846
Rejestracja: 13 mar 2008, 14:50
Lokalizacja: Olsztyn
Blog: Wyświetl blog (0)


Wróć do SPRAWY FORUM

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

logo zenbox