Strona 1 z 1

Wyróżnienia i nagrody

Nieprzeczytany post: 19 cze 2015, 11:03
autor: szef admin
Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych – może. Ale są ludzie niepowtarzalni ze swoją osobowością, wiedzą, stylem. Do takich niewątpliwie należy Kangur__2007.

Forum tworzą ludzie. Jak w każdej społeczności, jest grupa osób, która ukształtowała, dalej kształtuje wartość forum, nadaje charakter.

Jeżeli nasze Forum uzyskało tak wysokie znaczenie w internecie, przydatność, dla wielu poszukujących informacji, wsparcia, wiedzy, także przez lekarzy, to na pewno do tego przyczynił się w dużej mierze Kangur.

Za 2000 postów, w imieniu koleżeństwa, dziękuję bardzo, i oczekujemy dalszych znaczących wpisów na Forum.

Obrazek

Re: Wyróżnienia

Nieprzeczytany post: 19 cze 2015, 11:29
autor: armands
Gratuluję kangurze kolejnego tysiaka!
Pozdrawiam serdecznie
armands

Re: Wyróżnienia

Nieprzeczytany post: 19 cze 2015, 12:48
autor: stanis
GRARULACJE dla Kangura.
Wypiję dzisiaj JEGO zdrowie, i to więcej więcej niż lampkę australijskiego Cabernet'a ( zakupiłem w Selgrosie) :) =D :

Re: Wyróżnienia

Nieprzeczytany post: 19 cze 2015, 16:54
autor: dunol
Kangur jest wśród Ojców Założycieli tego forum, i jego chwała z tego tytułu po wsze czasy jaśnieć będzie!
Gratulacje, Kan(guru)!

Czego życzymy?
Wiadomo - nieoznaczalnego PSA, wszędzie, pod każdą szerokością geograficzną,
na każdym, nawet super hiper czułym sprzęcie, zera do siódmego miejsca po przecinku!
( I żebyś zawsze swoje wyniki innym raportował! Niech nowi mają świadomość, że tego gada można pokonać).

Odznaczenie dla Rakara

Nieprzeczytany post: 04 kwie 2017, 23:13
autor: wlobo135
Drodzy koledzy, zbliża się dziesiąta rocznica istnienia naszego forum. Bez wątpienia jego istnienie i poziom jaki osiągnęło jest w dużej mierze zasługą Władka (rakara). Administrowanie i doradzanie na tak dużym forum wymaga poświęcenia codziennie kilku godzin pracy, pracy wolontariusza. Osoby wyróżniające się aktywnością na forum otrzymują za to wyróżnienia w postaci dyplomów lub statuetek przyznawanych przez Władka, głównego administratora. On mimo największego wkładu pracy otrzymuje jedynie podziękowania od wdzięcznych forumowiczów. Uważam że za tak wieki wkład pracy wolontariackiej należy mu się coś więcej niż nasza wdzięczność. Uważam że powinien otrzymać wyróżnienie od lokalnych władz państwowych. Niestety przebywam zbyt długo poza granicami kraju i dlatego nie wiem w jakiej formie i do kogo należy się zwrócić w tej sprawie. Mam nadzieję że forumowicze zgadzają się z moją opinią, poprą czynnie moją inicjatywę i będą ją kontynuować.

Pozdrawiam
Włodek

Re: Wyróżnienia

Nieprzeczytany post: 20 maja 2017, 21:15
autor: szef admin
Wyróżnienia.
Cały dzień myślę, komu, żeby, nie pominąć, nie sprawić, iżby ktoś poczuł się niedoceniony.

X Lecie Forum, czas na podsumowanie tego okresu, czas na wyróżnienia, podziękowania. Dokonamy tego na VII Spotkaniu Forumowiczów ze Specjalistami.

Krótka historia - forum zostało założone przez firmę Abbott na koniec 2006 roku, ale de facto swoje podwoje otworzyła na akcję' Rak To Nie Wyrok' na początku 2007 roku.

Jest nas trzech, którzy w owym roku zapisali się na forum. Obecnie najdłużej czynnym użytkownikiem jestem ja, nast. Smok45 i Kangur__2007.

Udzielaliśmy się, sporo koleżanek i kolegów doszło w 2008 roku i później.

Technicznie forum zaczęło upadać, nie znaliśmy administratora, aż doszło do tego, że w sierpniu 2010 roku nagle okazało się ogłoszenie, że forum będzie zlikwidowane. Powstało larum, także na innych forach, by je ratować. Nikt się nie zgłaszał, więc jako Gladiator podjąłem starania, o przejęcie cesji od Abbotta, co nie było takie łatwe. Zarządzała nim jakaś zewnętrzna firma informatyczna, ciężko było się dogadać.

I tak, od września 2010 roku zostałem administratorem, choć pod awatarem widnieje info, że od 2008 roku. Po prostu, wszedłem w uprawnienia poprzednika.

Forum burzliwie przechodziło wiele przemian. Kilka lat temu na forum było zarejestrowanych około 10'000 forumowiczów, ale po sukcesywnym czyszczeniu, pozostało kilka tysięcy. O ile jeszcze 2 lata temu zwracaliśmy uwagę na ilość, to aktualnie patrzymy na jakość. Jesteśmy otwartym forum i stąd dużo mamy stałych, niezarejestrowanych, teraz około 20000. Zyskaliśmy popularność, staliśmy się opiniotwórczy w systemie urologicznym. Nie mamy żadnych krytycznych uwag, niektóre zawodowe firmy, nawet, wysuwały propozycje kupna. Niedoczekanie.

Wiele kosztowało nas wszystkich, żeby doprowadzić do tak znakomitego poziomu, jak teraz.

Historia spotkań.
Jako administrator do organizowanych spotkań przez Włodka dołączyłem w 2013 roku, Włodek przyfruwał z Australii, by się spotykać z koleżeństwem w Warszawie, Krakowie i innych miejscowościach.

2013 III Spotkanie zorganizowaliśmy w warszawskiej restauracji Babooshka, potem 2014 znakomite w Starych Jabłonkach (nota bene byłem tam kiedyś szefem), 2015 w W-wie Cafe Flora, 2016 też w W-wie w hotelu Aramis.

W bieżącym roku szukaliśmy miejsca bliżej natury, cóż, nie wyszło, nie z naszej winy.

Rok X Lecia Forum, spotkanie odbędzie się centrum Polski, w Otwocku, myślę, iż to dobre miejsce.

Będziemy gościć znakomitych specjalistów, być może jeszcze ktoś dokooptuje, zapraszaliśmy więcej lekarzy. Bardzo cieszę się, że poznam znakomitych specjalistów, i dziękuję, ze przyjęli zaproszenia.

VII Spotkanie, jest bardziej oficjalnym. Jesteśmy forum edukacyjnym, informacyjnym, więc i spotkania powinny takimi być, tak uważałem i nadal uważam. Nasze działania zostały usankcjonowane poprzez współpracę z Fundacją i Stow. Gladiator.

Nasze spotkania, to także czas podziękowania, wyróżnienia za e-wolontariackie działania na forum. Uważam, ze każdemu człowiekowi, za jego społeczne starania, pomaganie, udzielanie się, należą się podziękowania. Od spotkania w Starych Jabłonkach wprowadziłem ten zwyczaj, tak trzeba.

- W 2014 na IV Spotkaniu, pierwszymi docenionymi w postaci statuetki i "Podziękowania" zostali Dunol i Włodek
- W 2015 na V Spotkaniu podobnie Kris1
- W 2016 na VI Spotkaniu Zosia Bluszcz, statuetkę i "Podziękowania" wysłałem do Australii

Od obecnego roku, żeby ujednolicić, wprowadziłem złotą i zwyczajną odznakę GLADIATORA. Kto zostanie wyróżniony, kto je otrzyma, koledzy, jako o najdłuższym stażu, decyzje pozostawili mnie.

Cały dzień obmyślam, komu, co? Niełatwe decyzje.

Re: Wyróżnienia

Nieprzeczytany post: 23 maja 2017, 01:34
autor: RaKaR-szef forum
z mojego pow. postu pisze:Jest nas trzech, którzy w owym roku zapisali się na forum. Obecnie najdłużej czynnym użytkownikiem jestem ja, nast. Smok45 i Kangur__2007.

Udzielaliśmy się, sporo koleżanek i kolegów doszło w 2008 roku i później.


Tymczasem zarzuca się mi, ze nie pamiętam o innych. Złośliwa hipokryzja, na tle lenistwa, bo po co pisać o sprawach, jakimi są. Lepiej od niechcenia przywalić kibolską pałą.

Zawsze podkreślałem, ze forum tworzą ludzie, na pewno przy pomocy moderatorów, administratorów.
Samo nic się zrobi, tylko pracą można osiągnąć sukces, często idąc wyboistą, ciernistą drogą.

Wiele razy byłem powoływany do wojska. Codziennością były kradzieże pasów, czapek, bechatek, rękawic, hełmów i innych.
Mądry dowódca jednostki (z tą mądrością różnie bywało) mawiał, "jak żołnierz śpi, nic nie ma".

Każdy ma swoje hobby, moim jest chęć niesienia innym pomocy, w takim zakresie, jakim mogę pomóc.
Mogę to robić, będąc wolontariuszem w organizacjach społecznych, a także jako e-wolontariusz.
Od piątku nie wychodzę z domu, na zewnątrz piękne słońce, a ja przy zasłoniętym oknie siedzę, noga puchnie, i tworzę grafikę, pisze, rachuję (wiem, rachuj, rachuj i tak na .. na pewno nie)

Jedni lubią wypady w góry, inny żeglowanie, nurkowanie, gotowanie, uprawy działkowe, etc. Ja lubię forum, pracować dla niego.
Moim hobby zarazili się Zosia Bluszcz, Bela71, Kemoturf, Wlobo135, Stanis. Przyjęliśmy tryb pracy (tak, tak - pracujemy), iż szybko odpowiadamy na posty, jesteśmy ciągle dostępni przez 24h. Tworzymy (tfu,tfu - na psa urok) doskonały team, oby jak najdłużej. Szkoda mi czasu na bzdety, w czym dziś bardziej mnie utwierdziła śmierć Z. Wodeckiego.

Taka zespołowa praca przynosi pozytywy, przekłada się na jakość. Normalnie rozmawiamy, nie zawsze się zgadzamy, ale to jest do przeskoczenia.

Opracowaliśmy prosty regulamin, tak, żeby każdy mógł się w krótkim czasie zapoznać, nast. przestrzegać.
Wiem, że próbuje się na forum robić niepożądane działania, jeśli ktoś się tym zajmuje, wstyd.

Jeszcze nie tak dawno, przejmowałem się takimi atakami, dziś mnie to, po prostu smuci.

Na pewno o nikim nie zapominam.

Obrazek

Re: Wyróżnienia

Nieprzeczytany post: 23 maja 2017, 10:45
autor: meeg 1
DZIĘKUJĘ, że JESTEŚCIE, dzięki WAM znacznie prościej i łatwiej przechodzić przez momenty bliskie załamania. WASZA wiedzy pomaga podejmować decyzje w kluczowych momentach... Bądźcie :)

Re: VIII Spotkanie Forumowiczów ze Specjalistami

Nieprzeczytany post: 06 kwie 2018, 09:50
autor: jerzy christa
Dzień dobry

Nazywam się Jerzy Christa, jestem prezesem Stowarzyszenia Mężczyzn z Chorobami Prostaty „Gladiator” Oddział Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Wniosek


Składam wniosek do Administracji i Forumowej Społeczności o wyróżnienie naczelnego administratora Forum – Władka (nick ‘rakar’) medalem Złoty Gladiator.

Uzasadnienie


Władek jest moim zastępcą. Choć wiele razy zarząd stowarzyszenia proponował mu funkcję prezesa, odmawiał, twierdząc, ze nie działa dla funkcji, a chęci niesienia pomocy innym.

Dzięki zaangażowaniu Władka nasza organizacja zyskała znaczenie w naszym regionie i stała się rozpoznawalną marką. Jest osobą docenianą przez lekarzy specjalistów. Jego działania przynoszą wymierny skutek, np. zwiększenie ilości łóżek ‘urologicznych’ w Olsztynie. Założył Fundację RAK PROSTATY, która już znajduje miejsce w naszej społeczności, w kraju.

W 2010 roku, kiedy przyszedł kryzys na to szacowne Forum i miało być zlikwidowane, dzięki szybkiej reakcji Władka, zostało uratowane.

Na Władka zawsze można liczyć. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy, i mimo zaawansowanej choroby, o czym wiecie, jest dostępny 24 godz., prowadzi telefon zaufania.

Wyrażam nadzieję, że na Złotego Gladiatora Władek w pełni zasłużył i wniosek zostanie zaakceptowany przez aklamację.

Pozdrawiam Forumowiczów i Administrację

Re: VIII Spotkanie Forumowiczów ze Specjalistami

Nieprzeczytany post: 06 kwie 2018, 19:50
autor: starys
Popieram wniosek o uhonorowanie rakara Złotym Gladiatorem!!! :)

Re: VIII Spotkanie Forumowiczów ze Specjalistami

Nieprzeczytany post: 06 kwie 2018, 23:39
autor: wlobo135
Władek administruje forum od początku czyli od 10 lat. Ja, wlobo 135, dołączyłem 2 lata po nim. Przez kilka lat byliśmy jedynymi administratorami i jednymi z nielicznych doradców. Pracy było bardzo dużo. Pamiętam że dziennie spędzałem minimum 4 godziny na forum a Władek jeszcze więcej.
Wydaje mi się że za ten ogromny wieloletni wkład pracy Władka należy mu się coś więcej niż złoty Gladiator, wewnętrzna odznaka naszego stowarzyszenia. Należy mu się odznaczenie państwowe.

Nieprzeczytany post: 07 kwie 2018, 09:57
autor: jerzy christa
Śpieszę poinformować, iż nie zapomnieliśmy o tej formie wyróżnienia.
Wczoraj, przy okazji innej działalności, byłem na spotkaniu z Panem marszałkiem naszego województwa. Rozmawiałem z nim w tej sprawie.
Przy stosownej okazji zostanie złożony wniosek o nagrodzenie Władka w postaci honorowej odznaki "Zasłużony dla Warmii i Mazur".

Re: VIII Spotkanie Forumowiczów ze Specjalistami

Nieprzeczytany post: 07 kwie 2018, 11:24
autor: RaKaR-szef forum
Szanowni, dajcie spokój z tymi krzyżami. Źle się czuję czytając takie wpisy.
Dla mnie satysfakcjonującym wyróżnieniem będzie odznaka Gladiatora wręczona na VIII Spotkaniu.
A jeszcze większym wyróżnienie Forum, jako społeczności, platformy edukacyjno-informacyjnej, niesienie "kaganka oświaty".

Aktualnie mamy najlepszą, merytoryczną ekipę adminów. Trochę "rozpieścili" innych użytkowników.
Jest dobrze, niemniej chciałbym, żeby więcej koleżeństwa było zaangażowanych w udzielaniu odpowiedzi.
Bardzo zależy mi, żeby Forum rozwijało się, dalej było merytoryczne. Osobiście poszukuję,
sprawdzam możliwości, funkcjonalność, np. to http://www.rakprostaty.fora.pl

O tym, że jesteśmy obserwowani, i to przez znane persony, przekonałem się wielokrotnie.

Będzie mi bardzo miło, jak na VIII Spotkaniu znajdę się wśród innych forumowiczów wyróżnionych odznaką Gladiatora.
I niech tak pozostanie, więcej nie rozmawiajmy o moich krzyżach, bo ten nad kością ogonową zaczyna mnie boleć.

Re: VIII Spotkanie Forumowiczów ze Specjalistami

Nieprzeczytany post: 27 kwie 2018, 08:57
autor: jerzy christa
Obrazek


Dzień dobry

Pragnę poinformować, iż składam wniosek do organizatorów ww. konkursu o wyróżnienie nagrodą Władka, administratora Rakara.

W zw. z powyższym uprzejmie proszę o przysyłanie rekomendacji na moją skrzynkę email jerzy.christa@gmail.com

Władek nigdy nie powiedział o tym szacownym Forum "moje forum", a "nasze forum". Zawsze twierdził, że to jest nowoczesny przekaz edukacyjny, informacyjny, że zdobyta wiedza może być przekazywana zarówno w formie e-wolontariatu, jak i wolontariatu, co bardzo dobrze robił i robi. Organizatorzy ww. konkursu, na gali wręczania nagród w 2015 roku poprosili Władka o zaprezentowanie fenomenu tego znakomitego Forum. Osiągnął duże zainteresowanie, nawet na portalu na dole forum jest informacja o tym, że najwięcej osób wtedy odwiedziło stronę. Władkowi zawsze zależało na propagowaniu Forum, jako miejscu do zdobywania wiedzy, informacji, wsparcia.

Uprzejmie proszę o przysyłanie rekomendacji-poparcia na mój adres jerzy.christa@gmail.com

Pozdrawiam