AParsley - Kolejny nowy - jest sezon na skorupiaki

Tu opisz swoją historię choroby, zadaj pytanie i tu Ci odpowiemy

Re: AParsley - Kolejny nowy - jest sezon na skorupiaki

Nieprzeczytany postautor: AParsley » 12 wrz 2017, 00:31

Władku,
Dziękuję za gratulacje odnośnie PSA.
Proszę tylko o normalne zachowanie profilu użytkownika, nic więcej. Czyli proszę mnie traktować tak jak innych użytkowników forum, nie będę miał się do czego przyczepić. A jakoś dziwnie z tym moim profilem ciągle coś się dzieje.
Na całą resztę szkoda Twojego i mojego czasu, po prostu przestałem prowadzić niektóre dyskusje.
Pozdrawiam AParsley
AParsley
Użytkownik

Blog: Wyświetl blog (0)

Re: AParsley - Kolejny nowy - jest sezon na skorupiaki

Nieprzeczytany postautor: AParsley » 10 kwie 2018, 21:24

Moi Drodzy,
Krótka informacja na temat stanu leczenia. Kolejna runda badań w C.O. Ursynów i prywatnych wykonana w marcu, wizyty u lekarzy również za mną. Stresik chwilowo minął. Wyniki nie najgorsze, PSA 0,006 ng/ml ( lub < 0,006 ng/ml w drugim laboratorium ). Stan stabilny, wizyta za 6 miesięcy. Generalnie nie mam większych problemów ze strony prostaty, w nocy nie wstaję. Trochę mi skacze testosteron, w grudniu było 512 ng/dl, teraz jest 366 ng/dl, trzeba będzie przyjrzeć, wit. D3 47,1 ng/ml przy dawce 3000 j.m.
Pozdrawiam AParsley
P.S. przypominam się łaskawie administracji w sprawie mojego profilu - znaczna część funkcji została wyłączona ( nie mogę oglądać załączników, PW nie działa itd. ), byłbym wdzięczny za ich przywrócenie
AParsley
Użytkownik

Blog: Wyświetl blog (0)

Poprzednia

Wróć do Nasze historie * Our Stories