Humor i melodia na dziś

Re: Humor i melodia na dziś

Nieprzeczytany postautor: RaKaR-szef forum » 12 gru 2019, 10:06

Dziś czuję lepiej, nie atakuje mnie neuropatia, jak wczoraj mnie wymęczyła, pośmiejmy się. Oczywiście, o polityce i religii na forum nie rozmawiamy. Ujęcie w ramach humoru, nie obrażając "uczuć", nie powinny nikomu przeszkadzać.

Moje zdarzenie z ost. soboty. Nawiedzili mnie Świadkowie Jehowy. Pan pod krawatem, gładko ogolony zapytał, czy zechcę porozmawiać o sensie życia. Odpowiedziałem, że chyba bezsensie, bo już raz mnie skołowaliście, twierdząc na koniec ostatniego millenium, że w przyszłym roku, tj. 25 stycznia (zapamiętałem) nastąpi koniec świata i w zw. z tym trzeba przygotować się, zrobić to i owo, doczesne dobra będą już mi niepotrzebne. Posłuchałem, wyprzedałem się, zostałem gołopupcem i teraz mam bezsens życia (taki sobie żart). Żądam od Was naprawy szkody, jakiej doznałem. Spłynęło po nim, jak po kaczce ale zaczął gęsto się tłumaczyć. Podziękowałem im za rozmowę, bo w ogóle była bez sensu.

Na FB przysłali mi takie coś, co mnie rozbawiło, może i Was? Załącznik:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
RaKaR-szef forum
Złoty Gladiator
Złoty Gladiator

Blog: Wyświetl blog (0)

Poprzednia

Wróć do Humor * Humour