Abakteryjne zapalenie prostaty - terapia ECWS?

Tu zadaj pytanie ogólne nie związane bezpośrednio z Twoim leczeniem

Nieprzeczytany postautor: borys1 » 09 lut 2019, 18:29

Panowie, czytam Wasze historie i jestem przerazony.
Uzyłem już chyba kazdego sposbu, bo antybiotyki, zioła, dieta a efekty jak już nastapiły, to tylko na chwilę.
W poszukiwaniu pomocy, natrafiłem na Dr Tomasza Gołąbka, który oprócz terapii lekami, stosuje fale ultradzwiękowe i termoterapię.
Czy ktoś coś słyszał o tym lekarzu i terapiach, jakie ma w swojej ofercie na stronie Mediqus - Klinika Zapalenia Prostaty? Jestem załamany, bo na prawde wypróbowałem już prawie wszystko, by wyjść zdrowym z tego cholerstwa.
borys1
Użytkownik

Blog: Wyświetl blog (0)

Nieprzeczytany postautor: zdzich » 09 lut 2019, 19:30

Jeśli chcesz porady, to opisz swój przypadek w osobnym wątku.
Co za "cholerstwo" Cię dopadło? Jeżeli jest to rak prostaty, to napisz, kiedy się o tym dowiedziałeś, PSA, suma Gleasona, itd.
zdzich
Użytkownik

Nieprzeczytany postautor: zosia bluszcz » 09 lut 2019, 20:21

Wątek utworzylam.

Domyslam się, ze Borysowi chodzi o terapię ESWT (Extracorporeal Shockwave Therapy) stosowaną w przypadkach chronicznego abakteryjnego zapalenia prostaty (Chronic Abacterial Prostatitis)/CPPS (Chronic Pelvic Pain Syndrome).

Borys, czekamy teraz na szczegoly dotyczące Twoich dolegliwosci oraz dotychczasowych prob ich leczenia.

pzdr
zosia
Obrazek
zosia bluszcz
Złoty Gladiator
Złoty Gladiator

Wróć do Mam pytanie? * I have a question?