Rak-Prostaty ~ Prostate-Cancer - Regulamin

Rejestrując się na forum rak-prostaty.pl zgadzasz się na poniższe warunki:

1. Wszystkie napisane na forum posty oraz podane w nich informacje stają się własnością forum i nie mogą być usunięte przez autora.

2. Pierwszy wpis uczestnika forum powinien zawierać komplet uporządkowanych informacji na temat dotychczasowego przebiegu choroby, diagnostyki i ew. leczenia. Tytuł wątku powinien odnosić się do przypadku, np.: Tata l.58, PSA 25ng/ml Gl 4+3. Dokumenty powinny być wklejane, jako załączniki z usuniętymi danymi osobowymi (ze stron hostingowych po pewnym czasie znikają). Jeżeli to niemożliwe, należy je przepisywać w całości, pamiętając o podawaniu jednostek oraz norm laboratoryjnych. Posty powinny być pisane zrozumiale, w miarę poprawną polszczyzną, z użyciem znaków przestankowych.

3. Pojedynczy przypadek opisujemy w jednym wątku, zadając w nim wszystkie pytania dotyczące danego pacjenta.. Uczestnik forum powinien utworzyć i na bieżąco uzupełniać tzw. stopkę (podpis), która jest dołączana do postów. Stopka powinna zawierać najważniejsze elementy diagnostyki wraz z kluczowymi wynikami oraz charakterystykę przebiegu leczenia.

4. Porad udzielamy wyłącznie publicznie. Zakazane jest zadawanie pytań dotyczących leczenia za pośrednictwem PW (prywatnych wiadomości). Pytania zadane administratorom tą drogą będą kopiowane do wątków publicznych.

5. Popieramy wyłącznie EBM (Evidence Based Medicine), czyli medycynę akademicką (konwencjonalną). Ewentualne postępowanie komplementarne/wspomagające zawsze należy uzgodnić z lekarzem prowadzącym. Propagowanie leczenia alternatywnego (zastępującego EBM) jest zakazane na forum.

6. Porady otrzymane na forum w żadnym wypadku nie zastępują wizyty u lekarza. Administracja forum nie odpowiada za interpretacje i sposób wykorzystania dostarczonych informacji.

7. Administracja nie odpowiada za opinie i poglądy uczestników forum.

8. Administrator ma prawo do wprowadzania zmian w wątkach/postach, zamknięcia lub przeniesienia do archiwum wątków/postów.

9. Na forum zakazane jest trollowanie. Nie wolno prowadzić złośliwej polemiki i obrażać uczestników forum. Dyskusja na tematy polityczne i religijne jest zabroniona.

10. Zakazane jest umieszczanie reklam oraz linków bądź adresów e-mailowych do stron oferujących usługi lub towary bez uprzedniej zgody Administracji forum.

11. Administrator ma prawo ostrzegania i banowania użytkowników za niezgodne z regulaminem zachowanie na forum.

12. Szef Administratorów mianuje i zwalnia Administratorów/Moderatorów.

13. Forum rak-prostaty.pl jest wartością wspólną - oczekujemy, ze wszyscy uczestnicy będą dbali o jego dobre imię, rozwój oraz popularyzację.

Tytułem informacji: ·Forum nie ma etatowych pracowników - udzielający porad są wolontariuszami poświęcającymi na pracę na forum swój prywatny czas.
W razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się z Administracją pod adresem: gladiator-warmia-mazury@tlen.pl

Regulamin zmieniono przy współpracy i aprobacie wszystkich administratorów.

11 października 2016

Za administrację:

admin


Wróć do strony logowania

logo zenbox